Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 05:15, 18.10.2024 r.

Dzień Biegłego Rewidenta w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie

Debata „Biegły rewident - ile dróg otwiera wybór tego zawodu i jakie daje perspektywy na przyszłość?” będzie głównym punktem obchodów Dnia Biegłego Rewidenta w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. PIBR jest partnerem tego wydarzenia. Zapraszamy studentów na spotkanie już w poniedziałek 21 października.

16 października 2024

Obchody Dnia Biegłego Rewidenta w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie są wspólnym przedsięwzięciem SGH, PIBR oraz PANA. Studenci będą mogli poszerzyć swoją wiedzę o zawodzie biegłego rewidenta i prowadzącej do zdobycia tych uprawnień ścieżce kształcenia, a także zapoznać się z perspektywami zawodowymi w profesji.

Głównym punktem Dnia Biegłego Rewidenta w SGH będzie debata pt. „Biegły rewident - ile dróg otwiera wybór tego zawodu i jakie daje perspektywy na przyszłość?”. Wezmą w niej udział: Agnieszka Stachniak, Zastępca Dyrektora Departamentu Efektywności Wydatków Publicznych i Rachunkowości w Ministerstwie Finansów; Kamil Jesionowski, Prezes Krajowej Rady Biegłych Rewidentów; Jacek Gdański, Prezes Polskiej Agencji Nadzoru Audytowego; Ewa Sowińska, biegła rewident, Partner ESO Audit oraz dr hab. Joanna Wielgórska-Leszczyńska, prof. SGH, Dziekan Kolegium Zarządzania i Finansów SGH. Moderatorem dyskusji będzie dr hab. Rafał Mrówka, prof. SGH. Po debacie pytania będą mogli zadawać także słuchacze.

Przez cały dzień przy wspólnym stoisku SGH, PANA i PIBR w Auli Spadochronowej SGH będzie też można porozmawiać z biegłymi rewidentami o ich pracy, a także wziąć udział w quizie.

Stoisko można odwiedzać w godz. 9:00 - 15:00, zaś debata rozpocznie się o godz. 10:00 w Auli Głównej SGH.

Przypominamy, że zgodnie z zawartym 30 sierpnia 2024 r. porozumieniem między SGH a Komisją Egzaminacyjną, Komisja będzie zaliczać wszystkie egzaminy z wiedzy tym kandydatom na biegłego rewidenta, którzy ukończą studia drugiego stopnia na kierunku “Finanse i rachunkowość” o specjalności „Biegły Rewident” na tej stołecznej uczelni. Pierwszym rocznikiem, który może skorzystać z tej drogi, są osoby, którzy rozpoczęły studia na tym kierunku w roku akademickim 2024/2025.

SGH to szósta uczelnia w Polsce, która podpisała porozumienie z Komisją Egzaminacyjną. Wcześniej zrobiły to uniwersytety ekonomiczne w Krakowie, Wrocławiu i Katowicach, Uniwersytet Łódzki oraz Uniwersytet Szczeciński.

Szczegóły dotyczące współpracy Komisji Egzaminacyjnej z wszystkimi uczelniami (wraz z treścią umów) można znaleźć na naszej stronie: https://www.pibr.org.pl/pl/umowy-z-uczelniami

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl